אנו מאמינים במבחר גדול ובהתאמה אישית לכל גולש ולכן אנו מחזיקים את מבחר חליפות הגלישה הגדול בישראל של מיטב החברות העולמיות. פטגוניה, קוויקסילבר, רוקסי ובודי גלאב- מבחר ענק של דגמים, עוביים ומחירים.

בין אם אתם גולשים מתחילים ובין אם מקצוענים תוכלו למצוא אצלנו את החליפה הטובה ביותר בשבילכם במחיר שמתאים לכם.

מותג העל מהחלל , החליפה הנמכרת בעולם עושה עלייה מחודשת לארץ הקודש.  לקוויקסילבר מבחר רב של חליפות בקשת רחבה של מחירים, תוך שימור האיכות והנוחות שכל כך מזוהים עם קוויק .

kisspng-quiksilver-logo-clothing-brand-r
QS4.png
QS3.png
QS1.png
QS2.png
roxy-logo.png

עכשיו אנחנו כבר מדברים אל המין השולט! האיכות המוכרת מבית היוצר של קוויקסילבר, וסטייל.. טוב סטייל זאת כבר לא מילה גסה. רצית לשלב את שניהם? רוקסי היא הכתובת. 

R1.png

חליפות פרימיום לגולשים שרוצים את הטוב ביותר, אין בחליפות שימוש בנאופרן סטנדרטי אלא ביולקס - חומר על בסיס צמחים שהוא קל ועמיד במיוחד. רמת ייצור שאין שנייה לה. פטגוניה היא אחת מיצרניות חליפות הגלישה המובילות בעולם.

r1_front.png
r2_front.png
r1_lite_front.png
R4.png
R3.png
R5.png
1200px-BBG_Logo_Wave_Icon.png

חדש בסרף-פס! חליפות גלישה לגברים ונשים של בילבונג. מבחר דגמים של מותג הגלישה האהוב כל כך בעולם כולו. בואו למדוד ולראות את המחירים הנוחים, וגם אתם תתאהבו!

BB3.png
BB4.png
BB2.png
BB1.png
b57803caf1bbfcbd833aa863730b2a0d.jpg

חליפות בודי גלאב ישמרו אתכם חמימים בכל הגוף, וישמרו לכם גם על הכיס! מבחר דגמים לגברים ונשים במחירים נוחים.

BGW.png
recel.png
BG1.png
Xcel_Logo_410x.png

מותג החליפות הוותיק מצרפת נחת בסרף-פס עם קולקציה רחבה של דגמים לגברים ולנשים במגוון עוביים ושיטות סגירה ובטווח מחירים גדול- החל מחליפות במחיר שווה לכל כיס ועד לחליפות פרימיום אמיתיות

ex1.PNG
ex2.PNG
ex5W.PNG
ex6.PNG
ex4.PNG