הכי פרוע, הכי מודרני! מעוצב במיוחד לגולשים טובים שמחפשים את הריגוש הבא. מי אמר שגלשן חיה צריך לעלות כמו משכורת חודשית?

ליין הגלשנים של רקלס הוא הדבר הכי נכון היום במים. שייפים עם דגש על ביצועים. רמת חומרים שלא תבייש גם גלשנים יקרים פי שנים מרקלס ומבחר דגמים שיתאים לכל בלאגניסט. רקלס פה לשנות דברים. הולך להיות מאוד מעניין בים!

כל גלשני רקלס מיוצרים מPU ופוליאסטר איכותיים במיוחד. השייפים נבדקו והותאמו במיוחד לתנאים בארץ ורמת הגימור תפוצץ לכם את המוח.

KILLER PICKLE - שורט פרפורמנס עם דגש על ביצועים בים ישראלי ממוצע. נפח יפה מתחת לחזה, רוקר כניסה בינוני, טייל מעט רחב - כל אלו יתנו לכם מטוס קרב גם בים של מותן ויאפשרו לכם לקחת את הביצועים שלכם 10 רמות קדימה.

BRAIN WASH - אחד השייפים היותר מודרנים ופופולריים היום, שילוב של גלשן "מלא" אך עדיין בעל מאפיינים של גלשן פרפורמנס. טייל סוואלוו צר יחסית ואפשרות לגלישה כטראסטר או טווין וטריילר. הבריין וואש הוא הדיבור!

DOUBLE TROUBLE - אם אתם מחפשים את הטווין הביצועיסט היפיפה שתמיד חלמתם עליו - ת ע צ ר ו!  הדאבל טראבל הוא חלומו של כל גולש. שייפ טווין פרפורמנס עם ריילים מודרנים ותחתית מהירה במיוחד יאפשר לגולשים שמבינים קצת עניין לטוס במהירות על חלל כמו שרק טווין יכול ולבצע בחדות של גלשן מודרני.

reckless_website_04052021.jpg