מי אנחנו

סוף סוף חליפות הגלישה של פטגוניה מגיעות לישראל! חליפות הגלישה מיובאות ומשווקות ע"י סרף-פס ונמכרות בחנויות הגלישה המובילות בישראל.
חברת פטגוניה היא אחת מחברות הציוד והביגוד הטכני הגדולות והמוכרות בעולם. היא התחילה את דרכה אי שם בשנות ה 60, כשאיוון שונרד היה נער והחליט לייצר ציוד טיפוס כדי לממן את טיולי הגלישה שלו לחופי קליפורניה. האהבה הבלתי מתפשרת לטבע ולגלים מנחים את חברת פטגוניה גם כיום כשהיא חברה ענקית שפועלת כמעט בכל מדינה על כדור הארץ. פטגוניה חרטה על דגלה את השמירה על כדור הארץ והיא מובילת המאבק לשינוי דפוסי ההתנהגות של יצרניות הציוד והביגוד בהקשר לייצור שאינו מזהם או פוגע בטבע.

את אהבתו לגלישה ולים העביר איוון לבנו פלטשר שהפך לגולש מכור וכשגדל גם לשייפר נחשב בקליפורניה עם מפעל שמתמחה בגלשני אפוקסי וגלשנים מיוחדים ופעיל תחת ראשי התיבות של השם שלו FCD, והוא היה גם זה שהוביל את הכניסה של פטגוניה לתחום חליפות הגלישה.

המשרדים הראשיים של חברת פטגוניה ממוקמים בונטורה קליפורניה מרחק הליכה מהים, וכל תהליכי הפיתוח והמחקר נעשים על ידי עובדי החברה שלא פעם במקום לצאת להפסקת צהריים הולכים לגלוש באמצע היום ולעיתים ממשיכים ב"מחקר" גם אחרי שעת ההפסקה.

כיום ליין חליפות הגלישה של פטגוניה נחשב למתקדם בעולם מבחינת תהליכי ייצור החומר והזמן שמושקע בייצורה של כל חליפה, ל 2017 הופסקה כל קולקציית החליפות המסורתיות מניאופרן וכל הייצור הועבר לחומר חדשני בשם יולקס שעשוי מצמחים. בשנים האחרונות נחשבת פטגוניה כמובילת תעשיית הגלישה בייצור מחומרים מתקדמים במיוחד וממותג קטן יחסית של חליפות גלישה היא הפכה לאחד היצרנים היותר משמעותיים בתחום חליפות הפרימיום בעולם עם קצב הגידול הגדול ביותר בשנים האחרונות מכל שאר היצרנים.

לסיום, פטגוניה אינה עוד מוצר שאתם קונים, פטגוניה היא חברה עם ערכים ייחודיים בעולם של ימיניו, ערכים שנמצאים בכל מוצר שהם מייצרים. לרכוש פטגוניה זה כמובן לרכוש מוצר ברמה הגבוהה ביותר אבל זו גם תמיכה בדרך החיים של פטגוניה, דרך חיים שאם כולנו נאמין ונפעל לפיה תשאיר לנו עולם בריא וירוק עם הרבה גלים.

טכנולוגיות

הלב של כל תוכנית חליפות הגלישה שלנו היא הצורה בה אנו משנים את עולם חליפות הגלישה לנצח. 

התחלנו לפני שנים רבות בחיפוש אחר תחליפים לפוליאסטר שמשמש כפנימית החליפות, ולאחר מכן עברנו למחקר על תהליכי הפקת חומרים חדישים שיחליפו את הנאופרן המסורתי שכל כך מזיק לטבע בין אם בתהליך ההפקה שלו ובין אם בפסולת הנוראית של מיליוני חליפות הגלישה שנזרקות כל שנה. וכך מצאנו את היולקס - חומר חדיש שמופק מעצים בתהליכים נקיים שכמעט ולא פוגעים בסביבה.

המחקר על גזרות החליפות והגימורים שלהן נעשה אצלנו במשרדים בונטורה קליפורניה על ידי צוות של גולשים ומהנדסים שגם גולשים ובתהליך בלתי פוסק מנסים להפוך את החליפות לגמישות, קלות ועמידות יותר.

אנו מאוד גאים בליין של חליפות היולקס החדשות- כולן דגמים חדשים לעונה ובכולן תקבלו את הטוב ביותר שיש לשוק חליפות הגלישה להציע - עמידות יוצאת דופן, משקל קל, מהירות ייבוש וגמישות.