top of page
old-black-background-grunge-texture-dark-wallpaper-blackboard-chalkboard-concrete.jpg

מבחר גלשני הגלים הגדול בישראל!

BOARDS.png
IMG-20240606-WA0009-removebg-preview.png

גלשני אל מריק מבית צ'אנל איילנדס נחשבים כבר שנים רבות לטובים והמתקדמים מסוגם בעולם. שייפים מודרנים שמעוצבים על ידי טובי השייפרים יחד עם מפעל מודרני בקליפורניה ושימוש בחומרים הטובים ביותר יתנו לכם את הגלשן האולטימטיבי.

almerrick1.png
Panda_dollydager.png
panda_500X250_08102020.png

ממותגי הגלישה הכי הכי נחשבים ומתפתחים בקליפורניה. מבית היוצר של השייפר בלייק פיטרס. בלייק נחשב לשייפר יצירתי במיוחד שנע בין אלטרנטיב עמוק לפרפורמנס אמיתי וככה גם הגלשנים. יצירתיות ואיכות בלי סוף עם בסיס ביצועיסטי. הכל מיוצר ממש על ידו בקליפורניה. 

GrahamSmithLogo-01.png

גלשני ג'י פורס מבית השייפר הותיק גראהם סמית' שהוא אביו של ג'ורדי סמית', ידועים כגלשני היי פרפורמנס ללא פשרות כבר שנים רבות. גראהם הוא שייפר ידוע כבר עשרות שנים עם ניסיון אדיר בייצור גלשנים למגוון גדול של גולשים וסוגי גלים, הוא היה השייפר המרכזי של טאון אנד קאנטרי בתקופת הזוהר שלהם ובשנים האחרונות מלווה את ג'ורדי בסבב הWSL.

44.png
smth_500X250_08102020.png
Cosmic.png

כשג'ורדי סמית', אחד הגולשים הכי טובים בסבב העולמי כיום, הודיע שהוא מקים חברת גלישה, היה ברור שזה מהלך שהולך להשפיע על כל מי שמחשיב את עצמו כגולש רציני. ובאמת כשהגיעו הגלשנים הראשונים לארץ, עוד לפני שהם נכנסו למים, אפשר היה לראות ולהרגיש את הרמה המטורפת של המקצוענות שבנו אותם. ואחרי שהם נכנסו למים? זאת כבר היתה חגיגה אמיתית... רוצים להרגיש כמו גולש על במים? בואו להכיר את הסמית' שייפס החדשים!

LIB_waterboarding wave logo.png

גלשני ליב-טק יצאו לעולם לפני שנים לא רבות, וכבר כבשו את תעשיית הגלישה בסערה, עם שימוש בחומרים ותהליכי יצור חדשניים שנותנים לכם את הגלשן החזק מסוגו עם אין ספור יתרונות. ההצלחה המסחררת של ליב-טק בשוק האמריקאי הביאה גם לשיתופי פעולה עם שייפרים ידועים כמו מאט ביולס שהינו "מייהם" מלוסט וליצירת דגמים כמו הפאדל ג'אמפר והפאדל פיש שכובשים את החופים.

2022-lost-x-LIB-Hydra-5-11-surfboard.jpg
Storms front.png
logo_retina_5_200x.png

גלשני הדארק ארטס הם גלשנים אמריקאים חדשנים שמיוצרים בתהליך ייצור ייחודי שהשייפר ג'יי טי מקליפורניה פיתח. הגלשנים מיוצרים משילוב של אי פי אס וקארבון בואקום. התוצאה הסופית היא גלשן קל, מהיר וחזק בצבע שחור סטייליסטי וקרבי.

SURFPASS+RECKLESS LOGOS-04.png

ליין הגלשנים של רקלס הוא הדבר הכי נכון היום במים. שייפים עם דגש על ביצועים וגלישה מודרנית. רמת חומרים שלא תבייש גם גלשנים יקרים פי שניים מרקלס ומבחר דגמים שיתאים לכל בלאגניסט. רקלס פה לשנות דברים. הולך להיות מאוד מעניין בים!

כל גלשני רקלס מיוצרים מPU ופוליאסטר איכותיים במיוחד. השייפים נבדקו והותאמו במיוחד לתנאים בארץ ורמת הגימור תפוצץ לכם את המוח.

pickle-blackrail-TOP.png
arakawa12212.png

אריק אראקאווה הוא אחד השייפר המוכרים והותיקים בעולם. מעל ל40 שנות ניסיון בתחום, הוא שייף גלשנים לאלופי עולם רבים ושונים, מביניהם הגולש האגדי אנדי איירונס. היום המאסטר שייפר עובד עם ג'ק רובינסון, אחד הגולשים החמים והמדוברים בעולם, ומתמקד בפיתוח עולם הגלישה ויצירת גלשני פרפורמנס עם דגש על דיוק.

Xpresso front.png
Zuma_black.png
hammer-yellow-TOP.png

זומה הוא ליין גלשני איכות בשייפים ידועים שפשוט עובדים. בגלשני זומה ימצא כל גולש שייפ שיעבוד לו, בין אם גולש שעובר מסופט, לגולש מנוסה שמחפש גלשן בשייפ מוכר מאוד. 

כל גלשני זומה מיוצרים מPU ופוליאסטר איכותיים על ידי שייפרים מנוסים ומותאמים לתנאי הים הישראלי בול!

Walden_MAGIC.png
Walden-Logo.png

וולדן- חברת גלשני הלונגבורד מהמובילות בתחום. הוקמה ב-1965 על ידי סטיב וולדן, הנחשב לאבי הלונגבורד המודרני שממשיך לייצר את הגלשנים היחודיים שלו עד היום. הלונגבורדים מיוצרים במפעל החברה בוונטורה, קליפורניה ומאופיינים בשייפים ייחודיים ופורצי דרך, כמו גם בעיצוב מרהיב.

bottom of page