top of page
used.jpg.png

ככה מוכרים וקונים היום גלשן משומש!

מתים לגלשן חדש? אין לכם כרגע תקציב?  רוצים למכור את הגלשן הישן שלכם כי כבר שמתם עין על גלשן חדש ומטורף שיצא? אז מה עושים עכשיו? מה השיטה הכי טובה למכור או לקנות גלשן משומש?

 

אלו האופציות שעומדות לפנינו –

 

קבוצות אינטרנט - מי שהתנסה כבר בפרסום הגלשן באחת הקבוצות בפייסבוק ובאינסטגרם, בטוח מכיר גם את שלל הטלפונים הנלווים לכך- החל מחבר'ה שרוצים גם הם למכור את הגלשן שלהם ומתקשרים רק כדי להבין איזה מחיר כדאי להם לשים עליו ועד כאלו שחופרים עם שאלות טכניות שלא בטוח שגם השייפר של הגלשן ידע לענות עליהן, ומצפים שהגלשן שלכם יתאים להם כמו כפפה ליד מבחינת אורך, רוחב, שייפ וכדומה ושאתם כמובן תהיו אחראים על ההתאמה. ועוד לא דיברנו על משאים ומתנים בהם הקונה הפוטנציאלי מציע לך 50% מהמחיר שביקשת, ועוד רוצה שתגיד לו תודה. מי שאוהב את ההתעסקות – בבקשה זו אופציה לא רעה בכלל, אבל לרוב האנשים כאב הראש קצת גדול מידי.

 

טרייד אין – המילה טרייד אין הפכה למילה די גסה בחנויות גלישה, אתם מגיעים עם גלשן שלטעמכם שווה 2000 שח אבל מציעים לכם עליו 600... אין מה לעשות גם החנות צריכה להרוויח מהמכירה וחלק גדול מהגלשנים המשומשים כלל לא נמכרים. לכן אופציית הטרייד אין לא אהובה, לא על העובדים בחנויות ולא על הגולשים שמתים למכור את הגלשן שלהם.

 

ו... הדרך החדשה! – ככה קונים ומוכרים גלשנים היום - יש דרך חדשה ופשוטה למכור את הגלשן שלכם ולהתחדש בחדש - בלי בלבולי מוח בטלפון, בלי להפסיד כסף שגופים מסוימים לוקחים כ"עמלה" ובלי אותיות קטנות - כלומר כל הסכום שביקשתם על הגלשן שלכם הוא גם מה שתקבלו כזיכוי לקניית גלשן חדש בחנויות הגלישה הכי הכי הכי גדולות ומקצועיות בישראל. וכן כולל כפל מבצעים והנחות. שנמשיך?

 

אז איך עושים את זה? פשוט מאוד:

  • בנוסף לסניף תל אביב של רשת סרף-פס - חנויות ציוד הגלישה הגדולות בישראל, קיים סניף אאוטלט הממוקם בקניון ארנה בהרצליה (על הים, מלא חניה), בו קיים מרקט למכירת גלשנים משומשים.

  • אתם מביאים את הגלשן שלכם למרקט, קובעים את המחיר שלו - מרגע זה כל עבודת המכירה היא של סרף-פס. הגלשן שלכם עולה עם תיאור קצר לעמודי האינסטגרם והפייסבוק של הרשת ונחשף לאלפי גולשים ובנוסף גם מוצג כמובן בסניף עצמו.

  • לאחר שהגלשן נמכר (וזה יכול לקחת יום-יומיים בלבד אם מדובר בגלשן במצב טוב ובמחיר הגון, אבל יכול לקחת גם יותר), אתם מקבלים זיכוי כספי על מלוא הסכום לרכישה בחנויות סרף-פס איתו תוכלו לרכוש איזה מוצרים שתבחרו ברשת סרף-פס וסקי-פס. כולל כפל מבצעים.

 

היתרונות כאן ברורים - אין משא ומתן על המחיר, אין עשרות טלפונים חסרי תכלית, לא גובים לכם עמלה ולא צריך בכלל להתעסק במכירה. למעשה אתם אפילו לא חייבים להביא את הגלשן למרקט- אפשר להביא אותו גם לאחד הסניפים האחרים והגלשן יועבר למרקט. את הזיכוי תקבלו למייל ברגע שהוא נמכר.

 

הצד השני של כל העניין הזה, הוא כמובן הקניה - מחפשים לקנות גלשן משומש? אין צורך לעבור טלפונית בין עשרות מוכרים שכל אחד מציע גלשן אחד, וכמובן גם גם במיקום אחר - בסרף-פס מרקט מרוכזים המוני גלשנים, את כולם אפשר לראות קודם לכן אונליין, כולל מחיר והערכת מצב אמיתית וכאשר תגיעו לחנות לבחור לכם אחד, המוכר בחנות שהוא גולש וותיק ומיומן ידע לעזור לכם לבחור את זה שהכי מתאים לכם, בניגוד למצב בו אתם נפגשים עם אדם שמוכר גלשן אחד בלבד ומנסה לשכנע אתכם וגם את כל מי שעוד מתקשר אליו, שזה הגלשן המושלם עבורכם...

 

 לצפיה בגלשנים המשומשים למכירה באינסטגרם בואו לסרף-פס מרקט בקניון ארנה וצאו עם חבר חדש

 קניון ארנה, השונית 2, הרצליה. 09-8302244

 לאתר האינטרנט של סניף סרף-פס אאוטלט הרצליה לחץ עליי

123_edited.jpg
bottom of page