חליפות גלישה

ליין החליפות של פטגוניה מורכב מכמה רמות של בידוד כדי לספק את צרכיהם של גולשים בתנאי מים שונים אך כולן הן חליפות באותה האיכות - וזו האיכות הגבוהה ביותר. לא תמצאו כאן חליפות בסיסיות וחליפות איכותיות - כולן בלי יוצא מהכלל הן חליפות פרימיום אמיתיות.

כל ליין החליפות שלנו החל מחורף 2017 הוא ללא ניאופרן כלל! לאחר מחקר של שנים רבות הצלחנו להגיע לרמה הגבוהה ביותר של חומר על בסיס צמחים שמופק ללא תהליכים שמזהמים או פוגעים בסביבה כמעט כלל. החומר הוא יולקס. תחשבו על כל אותן מיליוני טונות של גומי סינטטי שמופק מנפט שבשימוש חליפות הגלישה המסורתיות שמזהמות בצורה נוראית את האדמה, המים והאוויר. יולקס מונע את כל זאת ומאפשר לקבל חליפה ברמה הגבוהה ביותר.

כל החליפות שלנו מגיעות בצבע שחור, כיוון שמניסיוננו הגולשים שמחפשים את האיכות שלנו לא מתעניינים ב"שטויות" אופנתיות, אלא להיפך- הם מחפשים מוצר איכותי שישרת אותם הרבה מאוד זמן וההתבלטות האמיתית שמעניינת אותם היא לא של צבעים אלא של ביצועים. 

חליפות פטגוניה - לגולשים שכבר ראו הכל ורוצים כעת את הטוב ביותר.

R2 Yulex

1/4

R1 Yulex

חליפת יולקס (ללא נאופרן). אחד הדגמים שהכי מתאימים לחורף הישראלי. שילוב של איכות יצור בלתי מתפשרת עם נוחות, גמישות ומשקל קל והכל עם תיכנון קפדני של אזורי החליפה כדי לתת לכם את חווית הגלישה הכי "קייצית" שאפשר. לגלוש בחורף ולהרגיש בקיץ.

3 מ"מ בגוף, ו2.5מ"מ בזרועות ורגליים, עם שימוש בחומרי בידוד מאוד נעימים באזור הגוף עד לברך, תפרים מודבקים ומולחמים, וחיזוקי שחיקה בברכיים, ברגליים ובזרועות.

1/4

R1 lite Yulex

1/4